wtorek, 5 czerwca 2012

kocyk i serduszko

Ja wciąz w temacie dziecinnym, oszalałam na punkcie pewnego małego szkraba i cały ubiegły tydzień plątałam niteczki według wzoru znalezionego w Małej Dianie Extra Zeszyt 1 2007. Na ostatnią wizyte u maluszka nie zdąrzyłam, za to następnym razem z pustymi rączkami też nie przyjdę. Wzór bardzo łatwy i przyjemny, składający się z samych słupków i słupków razem przerabianych, zużyłam 3,5 motka.Do kocyka zrobiła bardzo szybkie serducho szydełkowe, wezorem i opisem podzieliła się ta oto dziewuszka http://fizule71.blogspot.co.uk/2012/04/srdickovani.htmlA tak wygląda całość.


Dziękuję za komentarze odnośnie mnaszyny, ona zapewne działa, ale ja i tak używać jej nie mam zamiaru, zakup czysto w celach dekoracyjnych, odświeżona masyzna już znalazła swoje miejsce na regale z książkami w salonie, Krzychu wykleił środek materiałem ,fota strzelona gdy jeszcze nie wysechł :)
Dziękuje za komentarze i życze udanego wtorku, ja dziś mam wolne, gdyż jubileusz panowania królowej Elżbiety dziś jest obchodzony (a raczej cały 4dniowy weekend). Buśka

4 komentarze:

  1. piękny kocyk. taki prosty wzór, a jaki efekt:) a maszyna będzie piękną ozdobą wnętrza:) pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie Ci wyszedł ten kocyk a serduszko dodaje mu tylko większego uroku, pięknie:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękny ten kocyczek:)o maszynie, którą pokazałaś nie wspomnę - marzę o takiej:)

    OdpowiedzUsuń